Wesprzyj druk publikacji „Fight Specific Isola”!

Nowy rok rozpoczynamy od kampanii crowdfundingowej mającej na celu wsparcie druku publikacji “Fight Specific Isola”, nad którą Bert Theis i Mariette Schiltz pracowali przez ostatnie miesiące.

Zachęcamy Państwa do poświęcenia tej inicjatywie odrobiny czasu – i pieniędzy! Jej celem jest dofinansowanie produkcji i dystrybucji książki Berta Theisa – artysty i działacza, który jest też częścią zespołu nagrodzonych artystów Galerii Zewnętrznej Miasta Gdańska. Książka porusza kontrowersyjne kwestie związane z procesami rewitalizacji.

Każdy datek jest na wagę złota. Jeżeli do 8 marca uzbieramy 5,500 $ program kickstarter przekaże tę całą sumę Isola Art Center. Jeżeli ta granica nie zostanie osiągnięta, Państwa karta nie będzie obciążona.

Trzymamy kciuki za powodzenie akcji, ponieważ ta książka to nie tylko dokumentacja historii Isola Art Center, ale też bogaty zbiór przemyśleń i esejów poświęconych sztuce w przestrzeni publicznej i zagrożeniom związanym z procesem gentryfikacji.

Wszystko czego Państwo potrzebują, żeby wesprzeć ten projekt, to kilka minut i karta kredytowa. Wystarczy wejść na stronę: http://www.kickstarter.com/projects/2018706841/fight-specific-isola i zostać mecenasem Site Specific Isola. Polecamy też film promujący akcję opublikowany na stronie!

Warto wspomnieć, że książka jest wynikiem pracy nie tylko Berta Theisa i Mariette Schiltz, ale całego zespołu, w skład którego wchodzą między innymi Chiara Figone, Paolo Caffoni, Andrea Scarabelli, Aria Spinelli, Angelo Castucci, Maddalena Fragnito, Elena Mantoni, Elvira Vannini, Antonio Brizioli, Antonella Gozzi, Carmelo Mutalipassi, Michele Sacerdoti.

Zachęcamy do dzielenia się informacją o kampanii na rzecz Isola Art Center wszystkimi dostępnymi kanałami i poprzez Państwa konta społecznościowe.

PATRONI / PARTNERZY