ŚCIANKA SOLO

W związku z sopocko-warszawsko-wrocławskim szpagatem, jaki zafundowali Ściance jej członkowie, rozjechawszy się po kraju, Maciej Cieślak spędza więcej czasu sam na sam z gitarą elektryczną, fuzzem i swoim głosem. W rezultacie powstają kompozycje, które może grać wraz z Arkadiuszem K. i Michałem B., ale niekoniecznie. Ostre granie bez basu i perkusji?

Owszem. Otrzymujemy większą kondensację, bardziej bezpośredni przekaz i dotykamy samego sedna kompozycji. To zamknięta, samowystarczalna formuła, sprawdzona już na kilku koncertach z doskonałym rezultatem. ŚCIANKA SOLO wkrótce zostanie wydana na nośniku audio przez oficynę My Shit In Your Coffe.

Głównym założeniem projektu Galeria Zewnętrzna Miasta Gdańska jest zmiana charakteru dzielnicy Dolne Miasto poprzez stworzenie niepowtarzalnej kolekcji dzieł sztuki w przestrzeni publicznej. CSW Łaźnia w ramach projektu proponuje także cykl wydarzeń artystycznych realizowanych w obrębie dzielnicy, m.in. koncertów, performance’ów, warsztatów. Koncert Ścianka Solo, wpisany w przestrzeń Dolnego Miasta podczas Nocy Muzeów, stanowi doskonały przykład działań służących ożywieniu tego obszaru.

Koncert w ramach Międzynarodowej Nocy Muzeów

14.05.2011, godz 21:00

Miejsce: scena przy ul. Jaskółczej 1 (za budynkiem CSW Łaźnia)

Koordynacja: Anna Szynwelska

PATRONI / PARTNERZY